ru

Пряшівський університет у Пряшеві
Prešovská univerzita v Prešove

Про Університет

Навчання: безкоштовно (словацькою мовою)

Студентів: більше 12 000

Бакалаврат: 3 роки

Магістратура: 2 роки

Аспірантура: 3-5 років

Проживання: гуртожиток

Система: блокова

Ціна: від 40 євро/місяць

Стипендії за успішність та програми з обміну від 1 року навчання від 150 до 1500 євро

Вступ: без іспитів та ЗНО (залежно від спеціалізації)

Обзор университета

Пряшівський університет в Пряшеві (PU в Пряшеві) — державний університет з комплексною акредитацією, тобто з можливістю отримати ступінь бакалавра, магістра і доктора. Член Дунайської Конференції ректорів( DRC), мета якої — підтримка єдиної системи вищої освіти в Європі. Співзасновник Альянсууніверситетів Центральної та Східної Європи (ACEA) та Євро-Середземноморського університету (EMUNI). ВНЗ бере навчальних програм і проектів. Завдяки членству в Європейській асоціації координаторів Erasmus PU реалізує обмін студентів і викладачів. У листопаді 2011 року PU в Пряшеві, став єдиним університетом в Словаччині, який отримав приз Національної премії Словацької Республіки за якість організації роботи в міжнародній сфері (в категорії C3). Це робить PU в Пряшеві першим за популярністю серед іноземних студентів, при виборі навчального закладу.

Розташування: Пряшів

Третє за величиною місто в Словаччині. Тут розташований один з найбільших університетів в Словаччині, 10% населення міста це студенти. Одне з основних студентських міст в Словаччині.

Факультети і Спеціальності

Факультет філософії
Факультет гуманітарних та природничих наук
Факультет менеджменту
Факультет фізичного виховання і спорту
Педагогічний факультет
Факультет медичних наук

Розпочни підготовку вже сьогодні

Залиш заявку і отримай свій персональний план вступу

2

Перша консультація

В найближчий час з Вами зв'яжеться персональний куратор і більш детально проконсультує Вас з усіх питань організації та супроводу Вашого вступного процесу в університет.