main image

Час інвестувати в себе!

Зробимо це разом!

Освіта доступна кожному!

Кого ми готуємо до вступу і на який рівень навчання?
bookБакалавратура

Для вступу до університету на 1-й курс бакалаврату ми готуємо:

 • учнів загальноосвітніх установ 10-11-х класів. Термін підготовки залежить від обраної спеціальності, наявності або відсутності вступного іспиту;
 • учнів професійних ліцеїв, технікумів або коледжів;
 • студентів, які мають першу вищу освіту, які обрали навчання за іншою спеціальністю в ЄС.
graduationМагістратура

Для вступу до університету на 1-й курс магістратури ми готуємо:

 • студентів університетів, що мають ступінь бакалавра;
 • студентів, які мають ступінь магістра в Україні і хочуть отримати ще один диплом магістра (в даному випадку, навчання триває за профілем наявного диплома бакалавра).
graduateАспірантура

Для вступу до університету на аспірантуру ми готуємо:

 • студентів університетів, які здобувають ступінь магістра (починаючи з 5-го курсу);
 • студентів, які навчалися в аспірантурі українського ВНЗ. В такому випадку є можливість отримати ступінь кандидата / доктора наук в Словаком університеті. (Навчання може бути платним).
choise

1. ОБИРАЙ - вступай

Деякі компанії, маючи домовленості з певними університетами, нав'язують клієнтові зручний для них напрямок навчання. Через що, студент часто виявляється заручником ситуації, в якій його позбавили можливості вільного вибору. Ми знаємо, що вища освіта - це ваше майбутнє. Ви маєте повне право ...

choise

1. ОБИРАЙ - вступай

Деякі компанії, маючи домовленості з певними університетами, нав'язують клієнтові зручний для них напрямок навчання. Через що, студент часто виявляється заручником ситуації, в якій його позбавили можливості вільного вибору. Ми знаємо, що вища освіта - це ваше майбутнє. Ви маєте повне право отримати необхідну інформацію, розглянути всі можливі варіанти і зробити правильний вибір. Ми вітаємо ваш ентузіазм і зацікавленість конкретною спеціалізацією. Якщо вам важко вибрати напрямок навчання самостійно, наші фахівці допоможуть вам визначитися. Співробітники ComeStudy проведуть для вас індивідуальну консультацію і запропонують тест з профорієнтації. За результатами цього тесту, буде складений список можливих напрямків для вступу. Важливо пам'ятати! Ви можете вчитися безкоштовно в Словаччині на будь-якому фаху!

diploma

2. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Гарантії це перше, що цікавить кожного, хто збирається стати іноземним студентом. Ми усвідомлюємо всю важливість і складність прийнятого вами рішення і відповідально підходимо до здійснення вашої мети. Наші представники розробляють індивідуальний план співробітництва, як раз для того, щоб...

diploma

2. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Гарантії це перше, що цікавить кожного, хто збирається стати іноземним студентом. Ми усвідомлюємо всю важливість і складність прийнятого вами рішення і відповідально підходимо до здійснення вашої мети. Наші представники розробляють індивідуальний план співробітництва, як раз для того, щоб збільшити ваші шанси зарахування в іноземний ВНЗ. Імовірність вступу абітурієнта, в конкретний навчальний заклад, буде оцінюватися особисто куратором. Подаючи запрошення до університетів куратор буде: враховувати успіхи і індивідуальні здібності абітурієнта; оцінювати можливості і ризики; пропонувати на вибір кілька ВНЗ, для подачі заяв на навчання. Вибрані університети і спеціальності завжди відповідають обумовленою під час консультації області навчання. Ми пишаємося тим, що завдяки нашому відповідальністю підходу, всі абітурієнти що готувалися з ComeStudy були успішно зараховані у вищі навчальні заклади Словаччини.

to-do

3. ВІД А ДО Я

Вступ це стрес, як для абітурієнтів, так і для їх батьків. Кожен день виникають все нові питання і тривоги, з якими ми готові допомогти вам впоратися. Наші куратори - завжди на зв'язку. Їх контактні дані розміщені на головному сайті. Ви легко можете знайти відповідального за Ваш вступ співробітника в кожній із ...

to-do

3. ВІД А ДО Я

Вступ це стрес, як для абітурієнтів, так і для їх батьків. Кожен день виникають все нові питання і тривоги, з якими ми готові допомогти вам впоратися. Наші куратори - завжди на зв'язку. Їх контактні дані розміщені на головному сайті. Ви легко можете знайти відповідального за Ваш вступ співробітника в кожній із соціальних мереж (Instagram, Facebook, Viber, WhatsApp, Telegram). Ми вітаємо неформальне і легке спілкування і будемо підтримувати вас на протязі всього періоду співпраці.

school-material

4. МИ ПРАЦЮЄМО - ви відпочиваєте

Словаччина, рівно, як і будь-яка інша європейська країна, не позбавлена недоліків, наприклад бюрократія. А це - тонни паперової роботи. Часто, людина яка не розбирається в тонкощах оформлення документів може не тільки втратити час і гроші, але і не досягти своєї кінцевої мети. На щастя для вас, ми...

school-material

4. МИ ПРАЦЮЄМО - ви відпочиваєте

Словаччина, рівно, як і будь-яка інша європейська країна, не позбавлена недоліків, наприклад бюрократія. А це - тонни паперової роботи. Часто, людина яка не розбирається в тонкощах оформлення документів може не тільки втратити час і гроші, але і не досягти своєї кінцевої мети. На щастя для вас, ми з бюрократією на Ти. Всі складні документальні процеси, зовсім не повинні хвилювати і відволікати абітурієнта від підготовки до переїзду в іншу країну. Наші фахівці впораються з усіма етапами оформлення і подачі документів во всі інстанції.

savings

5. МИ бережемо ВАШІ ФІНАНСИ

Як уже було згадано, оформлення документів передбачає чималі фінансові витрати. Будьте впевнені, наша команда співробітників має великий практичний досвід в даній області. Ми знаємо, як підійти до підготовки документів розумно і застерегти вас від...

savings

5. МИ бережемо ВАШІ ФІНАНСИ

Як уже було згадано, оформлення документів передбачає чималі фінансові витрати. Будьте впевнені, наша команда співробітників має великий практичний досвід в даній області. Ми знаємо, як підійти до підготовки документів розумно і застерегти вас від непередбачених витрат. ComeStudy не вимагає від вас додаткових вкладень! Всі витрати пов'язані з вступом та оплатою послуг прописані в договорі про співпрацю.

effort

6. МИ СУЧАСНА КОМАНДА

Чому потрібно вибрати саме нас? Наша перевага в тому, що ми молода і сучасна команда. Багато наших співробітників - це колишні студенти. Вони, не з чуток, знають про труднощі і страхи, які виникають у майбутнього студента і його батьків, адже зіткнулися з ними особисто. Тому, можуть відповісти на всі питання щодо...

effort

6. МИ СУЧАСНА КОМАНДА

Чому потрібно вибрати саме нас? Наша перевага в тому, що ми молода і сучасна команда. Багато наших співробітників - це колишні студенти. Вони, не з чуток, знають про труднощі і страхи, які виникають у майбутнього студента і його батьків, адже зіткнулися з ними особисто. Тому, можуть відповісти на всі питання щодо навчання, складання іспитів, університетського розкладу або програм з обміну. Порадять цікаві місця для відвідання і запропонують корисні ідеї, які помітно полегшать життя першокурсника. Ми знаємо про що говоримо і знаємо, як допомогти. Не тільки батьки, але і майбутні студенти, з нами, будуть відчувати себе спокійно і впевнено.

graduation

ЗАВАНТАЖИТИ прайс-лист услуг "Come Study"

Завантажити

Часто задавані питання:

Як проходить оплата?

 • Всі умови і терміни оплати послуг прописані в офіційному договорі про співпрацю, який підписують обидві сторони.
 • Оплата проходить в два етапи, за допомогою банківського переказу, на розрахунковий рахунок фірми. Після того, як клієнтові була виставлена фактура, він здійснює першу частину платежу. З цього моменту починається робота з документами. Після того, як абітурієнт був успішно зарахований в словацький ВНЗ і отримав відповідне підтвердження про зарахування, здійснюється друга частина оплати (Детальніше в договорі про співпрацю *).

Що оплачуватися додатково?

 • медичний огляд - 130 євро
 • Гуртожиток під час навчання - 40-60 євро

Акції та знижки

discount

discountПри використанні унікального промокоду - ввівши наявний код в графу «промокод» в контактній формі..

discount

discountЧим раніше, тим дешевше – подача заяв на навчання в Словацькі університети має 3 основних терміну. Шанси успішного зарахування (крім усього іншого) залежать від того, в який з 3-х зазначених термінів абітурієнт подав заяву на навчання (1-й - велика ймовірність, 3-й менша).

discount

discountПриведи друга – клієнти, які звертаються за послугами до ComeStudy по 2-е і більше осіб, мають можливість отримати знижку. (Докладніше у куратора *).

У кожного клієнта ComeStudy є можливість отримати знижку

Зробимо це разом! Залиште заявку!

Експерти «СomeStudy» допоможуть вибрати відповідний навчальний заклад і програму, оформити документи, підготуватися до вступу та навчання, успішно зарахуватися.

*

*

*

* Поле обов'язкове.