ru

Хто ми?

СomeStudy — словацько-український освітній центр. Ми — офіційні представники словацьких університетів в Україні. Організуємо ваш вступ від першого телефонного дзвінка до приходу на першу лекцію.

Володимир Садиков

фахівець по роботі з клієнтами в Україні

Pavol Fedák

фахівець по роботі з клієнтами в Словаччині

Валерія Охтіна

репетитор словацької мови

Анастасія Тушевська

репетитор словацької мови

Валерія Бондаренко

медіапідтримка

Дарина Грішина

репетитор словацької мови

Валерія Козинець

медіапідтримка

Інна Павленко

керівник

Марина Дика

репетитор словацької мови

Історія

2014-2017

Наша історія починається в 2014м році. Тоді ще студенти, майбутні члени команди ComeStudy, познайомившись зі словацькою культурою і мовою, тут же закохалися в цю країну. Нам швидко стало ясно, що активні молоді люди, з амбіціями і бажанням до розвитку знайдуть тут себе. Від імені Пряшівського університету ми брали участь у європейських грантових програмах, наукових конференціях та виставках, 4 рази ставали учасниками Європейського обміну студентами, вигравали стипендіальні програми та представляли Пряшівський університет на освітніх виставках в Україні.

Наші студентські роки, сповнені незабутніх вражень залишили після себе, тільки теплі спогади. Нам захотілося поділитися цим досвідом і з іншими українськими абітурієнтами. Так і з'явилося-ComeStudy. Реалізацією цього проекту ми зобов'язані нашим університетським викладачам, які повірили в ідею партнерства України та Словаччини і допомогли прописати проект співпраці для європейської освітньої програми ТЕМПУС в 2017м році. Хоч переможцями цієї програми ми тоді так і не стали, проект НАШ зародився саме завдяки їй.

2017-2019

Неправдою буде сказати, що на нашому шляху не було перешкод. Перший рік роботи над проектом став найскладнішим. Нам довелося відмовитися від багатьох масштабних планів і відчути смак першого розчарування. Але не роби ми помилок, не винесли б з них ніяких уроків. Після першого року ми зрозуміли, що потрібно змінити, а що доопрацювати. В цей час до нас приєднуються нові члени команди. Ми вчимося співпраці і укладаємо нові договори ще з 3 університетами в Кошице, Братиславі і не. Вперше відкриваємо школу словацької мови і виходимо в онлайн. Розбираємося, як працює реклама і збільшуємо кількість наших клієнтів на 60% в рік.

2019й рік, вплинувши на весь світ, не вплинув на нашу роботу. Цей рік навчив нас мислити нестандартно і знаходити вихід із ситуацій, здавалося б, безвихідних. Незважаючи на нестабільність у світі, всі наші студенти були зараховані до університетів і наприкінці вересня вирушили на свою першу лекцію.

2019-2021

Нарешті в нашій діяльності настав період, коли всі плани, які ми відклали на потім в далекому 2017м, нарешті будуть реалізовані. З 2020 по 2023 ми плануємо відкриття стаціонарної школи словацької мови з літніми курсами в місті Попрад. Зі зростанням попиту на наші послуги, в плани входить відкриття двох великих центрів інформаційної підтримки ComeStudу в Україні та Словаччині. Ми будемо тими, хто крім європейської освіти, пропонує молодим і талановитим людям роботу.

Слідкуйте за нашим розвитком в соціальних мережах. Буде цікаво.

Розпочни підготовку вже сьогодні

Залиш заявку і отримай свій персональний план вступу

2

Перша консультація

В найближчий час з Вами зв'яжеться персональний куратор і більш детально проконсультує Вас з усіх питань організації та супроводу Вашого вступного процесу в університет.