ru

Хто ми?

СomeStudy — словацько-український освітній центр. Ми — офіційні представники словацьких університетів в Україні. Організуємо ваш вступ від першого телефонного дзвінка до приходу на першу лекцію.

Володимир Садиков

фахівець по роботі з клієнтами в Україні

Pavol Fedák

фахівець по роботі з клієнтами в Словаччині

Валерія Охтіна

куратор мовної школи

Тетяна Карасьова

фахівець по роботі з клієнтами в Україні

Валерія Бондаренко

медіапідтримка

Валерія Козинець

медіапідтримка

Анастасія Тушевська

репетитор словацької мови

Дарина Грішина

репетитор словацької мови

Марина Дика

репетитор словацької мови

Юлія Кравченко

репетитор словацької мови

Анна Шозда

репетитор словацької мови

Julia Truongová

репетитор словацької мови

Валерія Рисована

репетитор словацької мови

Олександр Андрущенко

медіапідтримка

Історія

2014-2017

Наша історія починається в 2014м році. Тоді ще студенти, майбутні члени команди ComeStudy, познайомившись зі словацькою культурою і мовою, тут же закохалися в цю країну. Нам швидко стало ясно, що активні молоді люди, з амбіціями і бажанням до розвитку знайдуть тут себе. Від імені Пряшівського університету ми брали участь у європейських грантових програмах, наукових конференціях та виставках, 4 рази ставали учасниками Європейського обміну студентами, вигравали стипендіальні програми та представляли Пряшівський університет на освітніх виставках в Україні.

Наші студентські роки, сповнені незабутніх вражень, залишили після себе тільки теплі спогади. Нам захотілося поділитися цим досвідом і з іншими українськими абітурієнтами. Так і з'явилося-ComeStudy. Реалізацією цього проекту ми зобов'язані нашим університетським викладачам, які повірили в ідею партнерства України та Словаччини і допомогли прописати проект співпраці для європейської освітньої програми ТЕМПУС в 2017м році. Хоч переможцями цієї програми ми тоді так і не стали, проект НАШ зародився саме завдяки їй.

2017-2019

Неправдою буде сказати, що на нашому шляху не було перешкод. Перший рік роботи над проектом став найскладнішим. Нам довелося відмовитися від багатьох масштабних планів і відчути смак першого розчарування. Але не роби ми помилок, не винесли б з них ніяких уроків. Після першого року ми зрозуміли, що потрібно змінити, а що доопрацювати. В цей час до нас приєднуються нові члени команди. Ми вчимося співпраці і укладаємо нові договори ще з 3 університетами в Кошице, Братиславі і не. Вперше відкриваємо школу словацької мови і виходимо в онлайн. Розбираємося, як працює реклама і збільшуємо кількість наших клієнтів на 60% в рік.

2019й рік, вплинувши на весь світ, не вплинув на нашу роботу. Цей рік навчив нас мислити нестандартно і знаходити вихід із ситуацій, здавалося б, безвихідних. Незважаючи на нестабільність у світі, всі наші студенти були зараховані до університетів і наприкінці вересня вирушили на свою першу лекцію.

2019-2020

Нарешті в нашій діяльності настав період, коли всі плани, які ми відклали на потім в далекому 2017м, нарешті будуть реалізовані. З 2020 по 2023 ми плануємо відкриття стаціонарної школи словацької мови з літніми курсами в місті Попрад. Зі зростанням попиту на наші послуги, в плани входить відкриття двох великих центрів інформаційної підтримки ComeStudу в Україні та Словаччині. Ми будемо тими, хто крім європейської освіти, пропонує молодим і талановитим людям роботу.

2020-2021

Цей рік став для нас абсолютним рекордсменом за кількістю клієнтів. Зізнатись, ми навіть не очікували, що за такий короткий час так виростемо. Ще навесні стало зрозуміло, якщо ми хочемо зберегти якість нашої роботи, цього року нам знадобиться набагато більше рук. Шукати нових співробітників ми вирушили серед наших старих клієнтів. Наші студенти минулих років, які вже асимілювалися й навчили мову, з радістю погодилися допомогти. Там, куди ми не встигали доїхати, нас замінювали наші нові колеги. Як частина команди ComeStudy вони: зустрічали студентів після приїзду до словацьких міст, селили їх у гуртожитки та записували на навчальний рік до університету, допомагали отримати студентські та СІМ карти, розповідали, як працює студентська електронна система та завжди були на зв'язку. Наші тепер уже куратори, проводили екскурсію не лише до гуртожитків та університетів, вони організовували розважальні заходи, які допомогли хлопцям краще познайомитись один з одним, а нам із ними. Завдяки такому поділу обов'язків у нашого основного складу вистачило часу, щоб спланувати приїзди всіх 3 автобусів зі студентами всередині, підготувати всі документи для міграційної поліції і навіть спланувати спільну екскурсію в Татри.

За підсумками, 127 українських випускників, які вступали з нами, стали студентами словацьких ВНЗ у 2021 році. Ми справді пишаємось підсумками цього року та виконаною нами роботою. Що ж далі? Слідкуйте за нашим розвитком в соціальних мережах. Буде цікаво.

Розпочни підготовку вже сьогодні

Залиш заявку і отримай свій персональний план вступу

2

Перша консультація

В найближчий час з Вами зв'яжеться персональний куратор і більш детально проконсультує Вас з усіх питань організації та супроводу Вашого вступного процесу в університет.